2017-02-28     Ludomira, Makarego, Wiliany        

AKTUALNOŚCI

 • Dotacja na zakup nowości wydawniczych2016-12-19

  Ze środków finansowych Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu Wieloletniego "Narodowy Program Rozwoju Czytelnictwa" - Gminna Biblioteka Publiczna w Koszycach otrzymała dofinansowanie na zakup nowości wydawniczych w 2016 r. w wysokości 3640 zł. Operatorem programu jest Biblioteka Narodowa.

  więcej...
 • Spotkanie z poezją Marzeny Sibigi2016-12-13

  We wtorek 13 grudnia 2016 r. o godz. 11:45 miałam zaszczyt gościć w Centrum Oświatowym w Koszycach na zaproszenie Pana Wójta Gminy Koszyce Stanisława Rybaka, Gminnej Biblioteki Publicznej i Biblioteki Szkolnej w Centrum Oświatowym w Koszycach.

  więcej...
 • Spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską2016-05-17

  17 maja w Bibliotece Szkolnej w Centrum Oświatowym w Koszycach odbyło się spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską. Pani Renata jest znaną i cenioną autorką książek dla dzieci (m. in. „Opowiadań dla przedszkolaków”, „Opowiadań z piaskownicy”, „Nie ma nudnych dni”, „Szczęście śpi na lewym boku”). Jest również laureatką wielu prestiżowych nagród, a kilka Jej książek znajduje się na Złotej Liście Fundacji ABC „Cała Polska czyta dzieciom”.

  więcej...
 • Czytanie łączy2016-05-11

  11 maja br. miałam przyjemność po raz czwarty spotkać się z uczniami szkoły podstawowej w Koszycach. Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy kierowników bibliotek: szkolnej i publicznej.

  więcej...
 • Bajka „W domku Baby Jagi”2016-04-13

  12 kwietnia Teatr Edu-Artis z Krakowa zagościł w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Koszycach. Uczniowie klas I-III uczestniczyli w spotkaniu teatralno-warsztatowym, czyli mini spektaklu połączonym z nauką i zabawą.

  więcej...

Strona internetowa została sfinansowana ze środków Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.