2016-12-05     Kryspiny, Norberta, Sabiny        

AKTUALNOŚCI

 • Spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską2016-05-17

  17 maja w Bibliotece Szkolnej w Centrum Oświatowym w Koszycach odbyło się spotkanie autorskie z Renatą Piątkowską. Pani Renata jest znaną i cenioną autorką książek dla dzieci (m. in. „Opowiadań dla przedszkolaków”, „Opowiadań z piaskownicy”, „Nie ma nudnych dni”, „Szczęście śpi na lewym boku”). Jest również laureatką wielu prestiżowych nagród, a kilka Jej książek znajduje się na Złotej Liście Fundacji ABC „Cała Polska czyta dzieciom”.

  więcej...
 • Czytanie łączy2016-05-11

  11 maja br. miałam przyjemność po raz czwarty spotkać się z uczniami szkoły podstawowej w Koszycach. Spotkanie zostało zorganizowane z inicjatywy kierowników bibliotek: szkolnej i publicznej.

  więcej...
 • Bajka „W domku Baby Jagi”2016-04-13

  12 kwietnia Teatr Edu-Artis z Krakowa zagościł w Szkole Podstawowej im. Kornela Makuszyńskiego w Koszycach. Uczniowie klas I-III uczestniczyli w spotkaniu teatralno-warsztatowym, czyli mini spektaklu połączonym z nauką i zabawą.

  więcej...
 • Uroczyste zakończenie Projektu Peacepainting2016-04-12

  Minęły ponad dwa lata realizacji projektu , w którym mieliśmy zaszczyt uczestniczyć. Podczas wspólnych spotkań : warsztatów malarskich , wykładów, wystaw, wystąpień różnych grup regionalnych i wspólnych wyjazdów odwiedziliśmy wiele miejsc w Małopolsce: Proszowice, Myślenice, Biały Dunajec, Stary Sącz, Miechów, Hebdów, ASP w Krakowie, zaprosiliśmy naszych przyjaciół na ostatnie projektowe warsztaty do Koszyc. Dzięki projektowi poznaliśmy Norwegię i jej mieszkańców, nawiązaliśmy wspaniałe przyjaźnie i wiele się nauczyliśmy.

  więcej...
 • Zwiedziliśmy krainę fiordów - Projekt Peacepainting2016-04-11

  Wyjazd do Norwegii w ramach projektu był wspaniałą okazją do poznania kultury i dzieł skandynawskich krajów, podziwiania krajobrazów Norwegii oraz nawiązania i kontynuacji przyjaźni, które powstały dzięki projektowi. Nasz pobyt w Norwegi trwał 5 dni.

  więcej...

Strona internetowa została sfinansowana ze środków Polsko - Amerykańskiej Fundacji Wolności w ramach Programu Rozwoju Bibliotek.