2018-11-18     Klaudyny, Romana, Tomasza     "Prawdziwym schronieniem dla czlowieka jest drugi człowiek". Przysłowie irlandzkie    

Kolorowe miasto - kolorowe życie - warsztaty plastyczne w Centrum Oświatowym w Koszycach

W dniu 06.10.2015 roku odbyło się w Centrum Oświatowym w Koszycach spotkanie w ramach projektu - „Edukacja Kulturowa Społeczności Małopolskiej poprzez cykl warsztatów artystycznych – PEACEPAINTING w Polsce i w Norwegii”.

Tym razem najmłodsi uczniowie , z klas trzecich, wspólnie z gimnazjalistami- w sumie 46 uczestników – ubarwiali szare chodniki wokół szkoły. Hasłem tego dnia stały się kolory - w myśl tematu warsztatów- „Kolorowe miasto . Kolorowe życie”. Szare chodniki wokół szkolnego boiska pokryły się barwnymi „obrazami” wykonanymi kolorową kredą, przedstawiającymi : ulubione bajkowe postacie, krajobrazy, owoce i kwiaty. Piękny słoneczny dzień sprzyjał młodym artystom, którzy z uśmiechem i ogromną frajdą malowali, ale również świetnie się bawili na szkolnym boisku w gry integracyjne przeprowadzone przez gimnazjalistki. Ewa Partyka- Szymańska Tym razem najmłodsi uczniowie , z klas trzecich, wspólnie z gimnazjalistami- w sumie 46 uczestników – ubarwiali szare chodniki wokół szkoły. Hasłem tego dnia stały się kolory - w myśl tematu warsztatów- „Kolorowe miasto . Kolorowe życie”. Szare chodniki wokół szkolnego boiska pokryły się barwnymi „obrazami” wykonanymi kolorową kredą, przedstawiającymi : ulubione bajkowe postacie, krajobrazy, owoce i kwiaty. Piękny słoneczny dzień sprzyjał młodym artystom, którzy z uśmiechem i ogromną frajdą malowali, ale również świetnie się bawili na szkolnym boisku w gry integracyjne przeprowadzone przez gimnazjalistki.

Ewa Partyka- Szymańska

 

Zdjęcia

 

Film